• Mezolift Yüz Gençleştirme

    Cilt kırışıklıkları ve lekelerine karşı geliştirilen en yeni yöntemlerden biri de “Mezolift”tir. Mezolift sayesinde bu sorunların görüldüğü bölgelerde (yüz, boyun, el) oluşan yaşlanma belirtilerine karşın etkili sonuçlar elde ediliyor.

    Uygulamanın uygun yaş sınırı orta yaş ile başlamaktadır. Bu sınırın bilinen alt limiti kişinin şikâyetine göre değişme kaydederken, uzmanlarda belirtilen yaş ise orta yaş dönemidir. Bu ölçütün yanı sıra, mezoliftin sigara bağımlısı kişilerde ve güneşin etkileri sonrasında cilt lekeleri oluşan kişilerde de kullanılabildiğini belirtelim. Uygulamanın orta yaş altındaki hastalarda gereksinim duyulmaksızın düzenli olarak uygulanması. Cildin yıpranma etkilerini azaltarak. Kişinin yıllara meydan okumasına yardımcı olmaktadır.

  • Pekâlâ, Mezolift Nasıl Uygulanıyor…

    Uygulamanın öncesinde cildiniz temizleniyor. Daha sonra uygulama yapılacak bölgeye sürülen bir krem ile bölgesel uyuşturma etkisi sağlanıyor. Uyuşturma işlemi tamamlandıktan sonra her türlü cilde uyumlu ve alerjik etkisi olmayan doğal maddelerden oluşan ve A vitamini ağırlıklı maddeler deriye enjekte ediliyor. Uygulama sonucunda cilt lekelerinizin renginin açılması ve cildinizin sağlıklı bir görüntüye ve yapıya sahip olması hedefleniyor.


Mezolift Hakkında Sorularınız Mı Var?

Bizimle iletişime geçin ve Mesolife farkıyla sorunlarınıza çözüm bulalım.

İletişime Geç