• Somon DNA'sı Nedir?

  Somon DNA’sı, tüm canlılarda aynı kimyasal yapıya sahiptir. Yapısı türlere göre değişen sonsuz moleküllerden meydana gelmiştir DNA hücrenin kopyalanması ve genetik materyalin yavru hücrelere geçişini sağlar. Protein sentezini yönlendirir. Bir hücrenin gelişip, yaşamasını sağlayan olayları yönlendirir.

  Ancak DNA zamanla bozulur. Dış etkenler, stres, sigara ve özellikle güneş ışığıyla yaşlanma hızlanır. Bilgi aktarma ve hücrenin kendini yenileme ve onarma yeteneği azalır.

  Somon sütünden elde edilen somon DNA’sı insan DNA’sına çok benzer. Merkezimizde somon DNA’sı yüz mezoterapisinde yani mezoliftte başarı ile uygulanmaktadır.

  Genel prensip olarak; yüzdeki kırışıklıkların olduğu bölgelere ilk dört seans haftada 1, sonraki dört seans 15 günde 1, sonrada ayda 1 idame seansları yapılır.

  Somon DNA’sı; stres, hava kirliliği, sigara, alkol ve güneşin zararlı ışınları ve geçen yılların ciltteki olumsuz etkilerini ortadan kaldırmayı amaçlayan bir tedavi yöntemidir.

  Hastaların ve yakınlarının ilk gözlemledikleri etki, ciltteki canlanma ve parlaklıktır. İkincil etkiler, cildin gerginliğinin artması ve kırışıklıklardaki dolma etkisidir. Somon DNA’sı bu etkileri derinin mikro-dolaşımını artırarak ve epitel hücrelerinin yenilenmesini sağlayarak yapar.

  Somon DNA’sı cildin yaşlanmasını geciktirir. Kırışıkların tıbbi tedavisini sağlar. Bu uygulamayla alındaki yatay çizgilerin, göz çevresindeki kazayağı kırışıklıkların, gözaltındaki torbalanmaların, dudak kenarlarındaki çizgilenmelerin giderilmesi temin edilir.

  Yaşlanan ve gittikçe tükenen hücrelerin yeniden metabolik faaliyetlere başlaması için gereken maddeleri doğrudan derinin içine enjekte ederiz.
  Somon DNA’sı güneş ve sigaranın bozduğu cildin yaşlanmasını önleyen mucize bir maddedir.


Somon DNA'sı Hakkında Sorularınız Mı Var?

Bizimle iletişime geçin ve Mesolife farkıyla sorunlarınıza çözüm bulalım.

İletişime Geç